Mateřská škola Tlumačov

Jídelníček

Jídelníček 2.7. - 4.7. 2018


Kvalitní mateřská škola

Z fotogalerií

Spaní v mateřské škole.

03.07.2018   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

Spaní v mateřské škole. Tak jako každým rokem, tak i letos jsme pro děti připravili spaní v mateřské škole s doprovodným programem pro celou třídu těch nejstarších. Už od rána se scházely s batůžky na zádech a připravovaly se na dlouhý den a noc, který je čeká.

Týden s Pribináčkem.

02.07.2018   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

Týden s Pribináčkem. Naše mateřská škola byla oslovena zástupcem firmy vyrábějící tvarohové Pribináčky, aby se zapojila do soutěže o zajímavé ceny sběrem obalů od Pribináčků (kelímky, obaly od tyčinek), a vyrobila ve všech třídách z těchto produktů obrázek  ve 3D formátu.

Přehrávky dětí z kroužku „Flétnička“.

02.07.2018   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

Přehrávky dětí z kroužku „Flétnička“. V letošním školním roce jsme otevřeli v naší mateřské školy kroužek „Flétničky“. Paní učitelka Jaroslava Dvořáková vedla skupinu dětí, které se naučily v průběhu roku, jak správně zacházet s dechem při foukání do flétny. A nejen to.

Rozloučení s předškoláky.

02.07.2018   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

Rozloučení s předškoláky. Rok utekl jako voda a v pondělí 25.6.2018 proběhlo v mateřské škole loučení s našimi předškoláky. V odpoledních hodinách se začala třída plnit rodiči a ostatními rodinnými příslušníky, aby se spolu s námi zúčastnili slavnostního dekorování jejich potomků a rozloučení s mateřskou školou, která jim byla tři až čtyři roky druhým domovem.

Zmrzlinové mlsání v mateřské škole.

02.07.2018   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

Zmrzlinové mlsání v mateřské škole. Tropické dny ve druhé polovině června nás společně s dětmi vylákaly ven na osvěžující zmrzlinu, kterou pro nás připravila a namíchala paní Martina Skácelová v místní Trafice. Vanilkovo – pistáciová příchuť dětem chutnala, zmrzlina byla hustá, mléčná, prostě výborná, tak jak je u nás v Tlumačově zvykem.

Jaké to bude ve škole?

20.06.2018   Jindra Zálešáková    Přečíst celý článek »

Jaké to bude ve škole? Jak to bude vypadat v 1.třídě v základní škole, si mohli vyzkoušet naši předškoláci, kteří ve středu 20.6.2018 navštívili jednu ze dvou prvních tříd ZŠ Tlumačov. Přivítalo je 14 žáků a paní učitelka Odložilíková, která je usadila na připravené lavečky.

Sportovní olympiáda v mateřské škole.

13.06.2018   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

Sportovní olympiáda v mateřské škole. Pátek  8.6.2018 byl v naší školce ve znamení sportu. Od rána totiž bylo na školní zahradě velmi rušno. Probíhalo sportovní klání, kterého se účastnily všechny naše děti ze tříd Berušek, Hvězdiček a Sluníček.

Skákací hrady na školní zahradě.

13.06.2018   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

Skákací hrady na školní zahradě. Ve čtvrtek 7.6.2018 jsme připravili pro naše děti překvapení na školní zahradě. Už od osmi hodin ráno se tady připravovaly dva krásné skákací hrady. Jeden veliký a jeden menší hrad byl připraven pro celodenní skotačení a hry našich dětí, které se na tuto atrakci moc těšily.

Velký karneval na školní zahradě.

13.06.2018   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

Velký karneval na školní zahradě. Ve středu 6.6.2018 se v naší mateřské škole konal velký zahradní karneval. Už od rána se do všech tříd MŠ trousily jednotlivé masky. Mohli jste spatřit různá zvířátka, princezny, loupežníky, indiány, čarodějnice a kouzelníky.

Na návštěvě u koníků.

12.06.2018   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

Na návštěvě u koníků. V úterý 5.6.2018 nás čekala dlouhá cesta do místního hřebčince. Posilnění ranní vydatnou svačinkou jsme se vypravili za koníčky. Hned u brány nás přivítal sympatický pán, který se nám celou dobu naší návštěvy věnoval.

© Mateřská škola Tlumačov, p.o. • Zřizovatel školky: Obec Tlumačov • www.tlumacov.cz
ŠkolaOnLine 2018
MŠ Tlumačov


Tisk ze stránek www.ms.tlumacov.cz, všechna práva vyhrazena.
15.08.2018 v 11:23:51,
© Mateřská škola Tlumačov 2018