Mateřská škola Tlumačov

Jídelníček

Jídelníček 3.7. - 4.7. 2017


Kvalitní mateřská škola

Z fotogalerií

Spaní v mateřské škole s programem.

10.07.2017   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

Spaní v mateřské škole s programem. Konec školního roku s sebou přinesl tradiční spaní v mateřské škole . Všichni jsme se na tuto akci ve třídě Sluníček - u nejstarších dětí - moc těšili. V pátek  30.7.2017 jsme se sešli jako obvykle v naší třídě.

Zmrzlinové mlsání

10.07.2017   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

Zmrzlinové mlsání Krásné slunečné počasí nás ve středu 28.6. vylákalo ven hned po ranní svačině. Cíl naší cesty byl jasný. Vypravili jsme se na prohlídku podchodu na nádraží.

Ahoj, školko...

28.06.2017   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

Ahoj, školko... Blížící se konec školního roku s sebou nese jedno velké loučení. Předškolní děti zamávají naší školce a po prázdninách zamíří směr 1.třída základní školy.  Ve čtvrtek 22.6.2017 proběhlo v naší mateřské škole, ve třídě „Sluníček“ rozloučení předškoláků, které se neslo ve slavnostním duchu.

Pátek 30.6.2017 - SPANÍ VE ŠKOLCE

24.06.2017   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

Spaní ve školce spojené s návštěvou multikina ve ZLATÉM JABLKU ve Zlíně pro všechny děti ze třídy „Sluníček“, které budou s námi chtít strávit den a noc v mateřské škole bez rodičů + navíc jedno večerní dobrodružství.

Návštěva předškoláků v 1.třídě.

20.06.2017   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

Návštěva předškoláků v 1.třídě. Konec školního roku je za dveřmi a s ním se blíží také loučení našich předškoláků se školkou. Od září na ně čekají už školní lavice, aktovka, první slabikář, čítanka a ostatní učebnice. Aby se děti více seznámily se školním prostředím, domluvili jsme si s paní učitelkou Hricovou návštěvu 1.třídy základní školy, abychom shlédli ukázkovou hodinu.

Byli jsme na školním výletě.

20.06.2017   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

Byli jsme na školním výletě. Na pondělí 12.6. jsme se všichni moc těšili. Čekal nás totiž celodenní výlet na zámek Buchlovice a do Starého Města. Hned ráno jsme si po víkendu museli trochu přivstat, abychom se stačili posilnit na cestu.

Výlet do kina

17.06.2017   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

Výlet do kina V pátek 9.6. jsme ihned po svačince v jednobarevných šiltovkách s nápisem Mateřská škola Tlumačov a s batůžkami na zádech vyrazili na vlak směr Zlín. Pouze děti nejmladší se na místo určení dopravily mikrobusem. A kam že to naše děti jely? Do Zlína, do Zlatého jablka, kde byl pro nás v jednom z multifunkčních promítacích sálů připraven film.

Skákací hrady na školní zahradě

17.06.2017   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

Skákací hrady na školní zahradě Ve čtvrtek 8.6. bylo pro děti připraveno překvapení. Poprvé jsme vyzkoušeli pronájem dvou skákacích nafukovacích hradů, které byly postaveny na naší školní zahradě. Jeden z nich byl pouze hrad s velkou opičí skluzavkou, který ihned zaujal všechny děti.

Cesta za pokladem

17.06.2017   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

Cesta za pokladem Ve středu 7.6. na nás čekala dobrodružná cesta za pokladem náčelníka Inků. Ráno jsme si s dětmi nakreslili mapu, abychom do cíle naší cesty dorazili včas. Letos jsme změnili směr trasy a místo na Zábraní, jsme vyrazili k fotbalovému hřišti. Po vytýčené trase,  po barevných fáborkách a šipkách jsme se vypravili na dalekou cestu.

Velký zahradní karneval v mateřské škole

17.06.2017   Hana Janoštíková    Přečíst celý článek »

Velký zahradní karneval v mateřské škole 6. června se od samotného rána do mateřské školy trousily skupinky princezen, spidermanů, policajtů a různých berušek či broučků. Proč? Protože jsme u nás ve školce přichystali pro děti velký zahradní karneval. Počasí nám přálo, sluníčko krásně svítilo a tak jsme netrpělivě čekali na dva, už nám známé herce z olomouckého městského divadla, kteří k nám pravidelně jezdí.

© Mateřská škola Tlumačov, p.o. • Zřizovatel školky: Obec Tlumačov • www.tlumacov.cz
ŠkolaOnLine 2017
MŠ Tlumačov


Tisk ze stránek www.ms.tlumacov.cz, všechna práva vyhrazena.
22.07.2017 v 16:49:44,
© Mateřská škola Tlumačov 2017