Mateřská škola Tlumačov

Vánoční besídka ve třídě Hvězdiček

vydáno: 22.12.2017 | autor: Bc. Kateřina Králová  |  přečteno: 389x

12. 12. 2017 v odpoledních hodinách se třída Hvězdiček začala plnit nedočkavými diváky. A co že se to v mateřské škole chystalo? Pro rodiče, babičky, dědečky a sourozence dětí ze třídy Hvězdiček byla připravena vánoční besídka. Děti si pro ně v první části za pomoci učitelek připravily pásmo s názvem „Pohádky z večerníčků“.

Mohli jsme tak ve třídě vidět opičku Žofku, Pata a Mata, Macha a Šebestovou, Boba a Bobka - králíky z klobouku a další postavy ze známých pohádek. Některé děti se do svých rolí opravdu vžily a tak i přesto, že mnohé z nich byly v průběhu nacvičování besídky nemocné, bylo se na co dívat. Druhá část našeho vystoupení byla sestavena z písniček, básniček, říkadel a her, které se děti zvládly naučit od začátku školního roku. Znovu podotýkám, že některé děti přišli na besídku přímo ze své postele, kde se léčily z nepříjemných zimních nachlazení, přesto je chválím za jejich snahu a úsilí.
Doufáme, že se naše vystoupení zúčastněným líbilo a přejeme za třídu Hvězdiček radostné a pohodové svátky vánoční a vše nejlepší do nového roku.© Mateřská škola Tlumačov, p.o. • Zřizovatel školky: Obec Tlumačov • www.tlumacov.cz
ŠkolaOnLine 2019
MŠ Tlumačov


Tisk ze stránek www.ms.tlumacov.cz, všechna práva vyhrazena.
22.01.2019 v 05:27:10,
© Mateřská škola Tlumačov 2019